hamburger icon
close menu icon

triangle O NAS triangle

address icon Elbląg - Ratuszowa 6

Nazywam się Izabela Lew i jestem fryzjerką z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w zawodzie. Na przestrzeni tych lat doskonaliłam swój warsztat licznymi szkoleniami z różnych dziedzin fryzjerstwa.

Pod koniec 2021 roku postanowiła otworzyć swój własny salon fryzjerski. Od samego początku założyłam sobie pewne cele, które będą dla mnie priorytetowe. Jednym z najważniejszych jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Żeby tego dokonać nieustannie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach. 

W moim stylowym i kameralnym salonie oferujemy kompleksową obsługę, zaczynając od doboru fryzur, poprzez farbowanie, czy cięcie a kończąc na doskonałej stylizacji i pielęgnacji włosów. Zajmujemy się strzyżeniem damskim oraz męskim. Strzyżemy oraz stylizujemy brody. 

Podczas wizyty w naszym salonie mogą się Państwo odprężyć i zrelaksować przy filiżance kawy lub herbaty a ja zajmę się Państwa wyglądem, wysłucham propozycji oraz doradzenajlepsze rozwiązanie.

Zajmujemy się także sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz brody.

Serdecznie zapraszam do mojego salonu.

Bogate doświadczenie

Wybrane realizacje

Zdjęcie koloru - efekt po pierwsyzm zabiegu
Cięcie dziecięce
Cięcie, odżywienie i koloryzacja włosów
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda